Start
Laird

LAIRD  - światowy lider w dziedzinie technologii radiowego sterowania i komunikacji w przemyśle

pvs top-Thumb

Laird Controls Europe Gmbh (dawniej Cattron-Theimeg Europe GmbH, jeszcze dawnej Theimeg GmbH) nieustannie stara się być światowym liderem w rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń zdalnego sterowania radiowego. Cel ten firma osiaga w wyniku ustanowienia przemysłowych standardów wyjątkowej jakosci swoich produktów oraz najwyższej jakości  sewisu dla pełnej satysfakcji klientów. 

Technologia dostarczana przez Laird-a sprawia, że działanie maszyn i urządzeń w przemyśle jest bardziej bezpieczne, bardziej wydajne i bardziej efektywne dla klientów firmy.

Laird Controls Europe GmbH jest częścią międzynarodowej korporacji Laird Technilogies wraz z innymi firmami specjalizującymi się w urządzeniach zdalnego sterowania radiowego, takimi jak Remtron, Beltpack, Vectran i Siamtec.

  Drukuj
Laird Logo Strapline COLOR CMYK JPG 150x62

LAIRD Controls Europe
Radiowe systemy zdalnego sterowania i transmisji danych

pvs top-Thumb

Laird nieustannie stara się być światowym liderem w rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń zdalnego sterowania radiowego. Cel ten firma osiaga w wyniku ustanowienia przemysłowych standardów wyjątkowej jakosci swoich produktów oraz najwyższej jakości  sewisu dla pełnej satysfakcji klientów. 

Technologia Laird-a sprawia, że działanie maszyn i urządzeń w przemyśle jest bardziej bezpieczne, bardziej wydajne i efektywne.

Laird Control Europe jest częścią międzynarodowej korporacji Laird Technologies wraz z innymi firmami specjalizującymi się w urządzeniach zdalnego sterowania radiowego, takimi jak Remtron, Beltpack, Vectran i Siamtec.

Więcej…
 


Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).