Start
Sterowanie dźwigami i wciągnikami
excalibur 2-36e745bd

Zapotrzebowanie na nowoczesne radiowe systemy zdalnego sterowania jest tak zróżnicowane jak obszary ich zastosowania. Cattron zapewnia niezbędne rozwiązania zarówno standardowe jak i indywidulane zgodne ze specyfikacją klienta, we wszystkich sektorach urządzeń dźwigowych, suwnic, wciągarek i podnosników.

Posiada również rozwiązania dla zastosowań z innych obszarów np statków rzecznych czy maszyn budowlanych.Akcesoria LRC-M1 / LRC-L1 Drukuj

Akcesoria do LRC-M1 i LRC-L1

akkupack doppel set lrcladeadapter lrctc 200brustschurz

Więcej…
 
Odbiornik CAN-Bus CCM12 Drukuj

Odbiornik CAN-BUS CCM12

ccm12-schraeg

CAN-Bus odbiornik zdalnego sterowania przemysłowych pojazdów i maszyn. Brama między bezprzewodową magistralą komunikacyjną w pojeździe lub maszynie i róznymi nadajnikami radiowych urządzeń zdalnego sterowania.

Więcej…
 
Odbiornik modułowy MMCU-4 Drukuj

ODBIORNIK MODUŁOWY MMCU-4

mmcu-4
 

MMCU-4 - modułowy radiowy odbiornik zdalnego sterowania z wtykowymi kartami I/O dla sygnałów sterujących i sprzężenia zwrotnego. Wysoce konfigurowalny, do przemysłowych systemów sterowania dźwigami i maszynami. Otwarta architektura odbiornika zapewnia, że jest kompatybilny z wszystkimi nadajnikami, które są częścią rodziny sterowników CATTRON.

 
Więcej…
 
Odbiornik ct24 Drukuj

ODBIORNIK ct24

ct24empfaenger

Odbiornik serii ct24 jest oparty na technologii dwuprocesorowej i wyposażony w TransKey. Otwarta architektura serii ct24  zapewnia, że odbiornik jest kompatybilny z wszystkimi nadajnikami, które należą do rodziny sterowników CATTRON.

Więcej…
 
Transkey Drukuj

TRANSKEY

transkey

W serii CT24 zastosowano wyrafinowaną, innowacyjną koncepcję bezpieczeństwa obsługi. Podstawą tej koncepcji jest nowo opracowany klucz elektroniczny TransKey, oparty na technologii RFID. Tylko z tym kluczem  Excalibur może być użyty do sterownia odpowiedniego dźwigu. Chip w TransKey pozwala również na indywidualną konfigurację oprogramowania w celu dokładnego dopasowania  do wymagań użytkownika.

 
 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).