Start Cattron Cattron - przegląd Cattron - przegląd
Drukuj
 • Sterowanie dźwignicami, wciągnikami i maszynami
  excalibur 2-36e745bd

  Zapotrzebowanie na nowoczesne radiowe systemy zdalnego sterowania jest tak zróżnicowane jak obszary ich zastosowania. Cattron zapewnia niezbędne rozwiązania zarówno standardowe jak i indywidulane zgodne ze specyfikacją klienta, we wszystkich sektorach urządzeń dźwigowych, suwnic, wciągarek i podnosników.

  Posiada również rozwiązania dla zastosowań z innych obszarów np statków rzecznych czy maszyn budowlanych.

 • Systemy radiowej transmisji danych

  cattron hst100

  Systemy niezawodnego przekazywania danych z czujników do systemów sterowania oraz rozkazów do urządzeń wykonawczych. Niezastąpiona alternatywa dla komunikacji przewodowej szczególnie przy dużych odległościach i wielu węzłach komunikacji.

  Absolutna konieczność w systemach radiowego sterowania pojazdami szynowymi.

 • Sterowanie pojazdami szynowymi
  losendt System zdalnego sterowania TH-EC/LO jest pierwszym w świecie systemem zdalnego sterowania specjalnie zaprojektowanym pod kątem zgodności z europejskimi normami bezpieczeństwa dla lokomotyw (EN 50239). Koncepcja modułowa o wielu konfiguracjach otwiera nowe możliwości w przemyśle kolejowym. Jednocześnie polepszenie parametrów w zakresie zabezpieczeń zmniejsza potencjalne zagrożenie od wypadków.
 • Zastosowania i użytkownicy
  kran papier lokanw1 lokanw2  alu  flugwart
 • Części zamienne

  cattron

  Listy części zamiennych do urządzeń zdalnego sterowania CATTRON (i dawniejszych Cattron-Theimeg, Theimeg)

 

 

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).