Start Schlegel Nowości Na mróz, śnieg i lód - KOMBITAST-R-JUWEL
Na mróz, śnieg i lód - KOMBITAST-R-JUWEL Drukuj

schlegel logo mini

krj 01 kl

Technika na niskie temperatury

Mróz, śnieg i lód? Seria KOMBITAST-R-JUWEL się nie boi!

 

d if 2013

krj 02 kl

Technika na niskie temperatury

Od niedawna w programie firmy Schlegel jest nowa seria osprzętu na otwór 30mm - KOMBITAST-R-JUWEL (KRJ).

Cały typoszereg KRJ został przetestowany w temperaturze do -40°C i znakomicie nadaje się do wszelkich "zimnych" zastosowań takich jak kolej, pojazdy specjalne (np. straży pożarnej) ale również autobusy, ciężarówki, chłodnie, wyciągi narciarskie, naśnieżarki czy statki pracujące w bardzo zimnych rejonach ziemi.

Oczywiście sprawdzają się równie dobrze we wszystkich "normalnych" warunkach pracy a szczególnie tam, gdzie potrzebna jest duża powierzchnia przycisku (26mm) przy niskiej zabudowie (2,7mm) i eleganckim, lakierowanym w kolorze tytanowym, wyglądzie - potwierdza to nagroda IF DESIGN AWARD 2013. Połączenie wysokiej jakości technicznej i szczelności IP66/69K (zależnie od wersji) pozwala stosować je w bardzo wymagających aplikacjach.

Nowa seria ma wszystkie fukcje i opcje wcześniejszej wersji KOMBITAST-R: przyciski z szyldzikami i podświetleniem, lampki, przełaczniki wahliwe i obrotowe, stacyjki, przyciski grzybkowe i grzybki awaryjne (z i bez kryzy przeciwblokadowej). Akcesoria obejmują plombowane pokrywki przycisków oraz przeźroczyste blokady przełączników obrotowych.

W zależności od potrzeb napędy mogą być wyposażone w modułowe zestyki z zaciskiem śrubowym (moduły M), zaciskiem Cage-Clamp* (moduły D) i szybkowtykowym (moduły DS).

krj 01 gr kombitast-r-juwel

Kliknij tu po więcej informacji o serii KOMBITAST-R-JUWEL

* licencja WAGO

 

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).