Start Cattron Sterowanie dźwignicami i podnośnikami
excalibur 2-36e745bd

Zapotrzebowanie na nowoczesne radiowe systemy zdalnego sterowania jest tak zróżnicowane jak obszary ich zastosowania. Cattron zapewnia niezbędne rozwiązania zarówno standardowe jak i indywidulane zgodne ze specyfikacją klienta, we wszystkich sektorach urządzeń dźwigowych, suwnic, wciągarek i podnosników.

Posiada również rozwiązania dla zastosowań z innych obszarów np statków rzecznych czy maszyn budowlanych.Drukuj

Nadajnik EXCALIBUR

excalibur 2

Kompaktowy Excalibur to model wejściowy do szeregu ct24. Excalibur jest nie tylko bardzo mały, jest także wykonany z zastosowaniem technologii state-of-the-art i wyznacza nowe standardy elastyczności obsługi, bezpieczeństwa i wygody eksploatacji.

Więcej…
 
Drukuj

Nadajnik LRC-L1 (duży)

lrc-l1

Uniwersalny wielofunkcyjny sterownik radiowy do dźwigów, urządzeń dźwigowych i maszyn. Zaawansowana dwuprocesorowa elektronika umieszczona w ergonomicznej i wytrzymałej obudowie wymaganej dla środowiskach przemysłowych

Więcej…
 
Drukuj

ODBIORNIK ct24

ct24empfaenger

Odbiornik serii ct24 jest oparty na technologii dwuprocesorowej i wyposażony w TransKey. Otwarta architektura serii ct24  zapewnia, że odbiornik jest kompatybilny z wszystkimi nadajnikami, które należą do rodziny sterowników CATTRON.

Więcej…
 
Drukuj

Odbiornik CAN-BUS CCM12

ccm12-schraeg

CAN-Bus odbiornik zdalnego sterowania przemysłowych pojazdów i maszyn. Brama między bezprzewodową magistralą komunikacyjną w pojeździe lub maszynie i róznymi nadajnikami radiowych urządzeń zdalnego sterowania.

Więcej…
 
Drukuj

Akcesoria do LRC-M1 i LRC-L1

akkupack doppel set lrcladeadapter lrctc 200brustschurz

Więcej…
 
Drukuj

Nadajnik LRC-M1 (średni)

lrcm1
Uniwersalny sterownik radiowy do dźwigów, urządzeń dźwigowych i maszyn. Zaawansowana dwuprocesorowa elektronika umieszczona w ergonomicznej i wytrzymałej obudowie wymaganej dla środowisk przemysłowych.
Więcej…
 
Drukuj

Nadajnik stacjonarny SCU-32

cattron scu-32

Stacjonarny nadajnik zdalnego sterowania radiowego

(Stationary Control Unit)
Więcej…
 
Drukuj

ODBIORNIK MODUŁOWY MMCU-4

mmcu-4
 

MMCU-4 - modułowy radiowy odbiornik zdalnego sterowania z wtykowymi kartami I/O dla sygnałów sterujących i sprzężenia zwrotnego. Wysoce konfigurowalny, do przemysłowych systemów sterowania dźwigami i maszynami. Otwarta architektura odbiornika zapewnia, że jest kompatybilny z wszystkimi nadajnikami, które są częścią rodziny sterowników CATTRON.

 
Więcej…
 
Drukuj

TRANSKEY

transkey

W serii CT24 zastosowano wyrafinowaną, innowacyjną koncepcję bezpieczeństwa obsługi. Podstawą tej koncepcji jest nowo opracowany klucz elektroniczny TransKey, oparty na technologii RFID. Tylko z tym kluczem  Excalibur może być użyty do sterownia odpowiedniego dźwigu. Chip w TransKey pozwala również na indywidualną konfigurację oprogramowania w celu dokładnego dopasowania  do wymagań użytkownika.

 
 
Drukuj

Nadajnik MKU

cattron mku

Nadajnik zdalnego radiowego sterowania do pracy
w ciężkich warunkach przemysłowych (Metal Keypad Unit).

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).