Start Hugro
Hugro
hugro_logo_sml.png

Dławice kablowe i systemy ochrony kabli HUGRO!
Dławice tworzywowe i metalowe do wszelkich zastosowań.

unternehmen skizze

Dławice kablowe Hugro oraz systemy ochronne kabli stosowane są we wszystkich dziedzinach życia: w maszynach, instalacjach, szafach sterowniczych i pojazdach silnikowych. Hugro powstała w Waldkirch w Schwarzwaldzie jako firma szwjcarsko-niemiecka. Od 50 lat Hugro zajmuje się produkcją i sprzedażą szerokiej gamy wysokiej jakości produktów na całym świecie, dostarczając swoim klientom również wszystkich potrzebnych akcesoriów.

Oprócz produktów seryjnych oferujemy równiez dławice kablowe dostosowane do indywidualnych wymagań - nawet jeśli dotyczy to tylko niewielkich ilości!

Kompetentni eksperci techniczni w każdej chwili udzielą indywidualnej porady i wsparcia.

 • Dławice

  Dławice kablowe HUGRO!

  cable-gland

  Certyfikowanedławice kablowe Hugro są dostępne ze stali nierdzewnej, mosiądzu, aluminium i tworzyw sztucznych, oraz z różnymi rodzajami gwintu (metryczny, PG, NPT, gaz). Produkty Hugro cechują się szczególną odpornością na warunki pracy w strefach  wymagających szczególnej ochrony EMC oraz zagrożonych wybuchem (Ex).

  Potrzebną dławicę kablową łatwo odnaleźć korzystając z wyszukiwarki:

  >> HUGRO Product-Finder - znajdzie Ci każdą dławicę kablową!<<

  Zapewnia dostęp do ponad 4000 dławic!

  Ogólne, tabelaryczne zestawienie parametrów dławic HUGRO

 • Rury ochronne

  Węże ochronne do kabli, rury karbowane, dławice do rur

  Cable Protection Tubing, Corrugated Conduits & Cable Gland Systems

  Przewody muszą być chronione przed różnego rodzaju zewnętrznymi narażeniami. Rozwiązania Hugro są idealne dla instalacji kablowych i doskonale nadają się do stosowania w wielu dziedzinach jak szafy sterownicze, systemy sterowania, maszyny i urządzenia, pojazdy samochodowe oraz wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne.

  Hugro oferuje:

      Metalowe rury ochronne
      Plastikowe rury ochronnne
      Rury i węże karbowane
      Dławice metalowe do rur elastycznych
      Dławice plastikowe do rur elastycznych

 • Wejścia kablowe, odprężacze

  Wejścia kablowe, odprężacze

  cable-entry-systems Hugro KEL-Cable Entry System to idealne rozwiązanie do montażu kabli prefabrykowanych w panelach, aparaturze  elektrycznej, konstrukcjach maszyn, instalacjach domowych, przemysle motoryzacyjnym.
  System ten to połączenie płyty montażowej kabli i przepustów kablowych dzielonych, co gwarantuje usunięcie naprężeń wprowadzanych kabli. Pozwala to zamocować i wymieniać  prefabrykowane kable o różnych średnicach, nawet w ciasnych miejscach.
  Hugro KEL Entry System jest dostępny w 2 rozmiarach. Przepusty są dostępne dla kabli o średnicy 3 - 34mm.
 • Obudowy przemysłowe

  Obudowy przemysłowe instalacji kablowych

  industrial-enclosures

  Hugro oferuje niestandardowe obudowy, od niskich wymagań , aż do ochrony wysokiego stopnia. Można wybierać z szerokiej gamy różnych zamknięć i opcji montażu, montowane na szynie DIN lub na plastikowych płytach, oraz specjalne aplikacje, takie jak elektroniczne terminale.

  Obudowy mogą być wykonane dokładnie wg wymagań klienta i mogą być wyposażone w dławice, otwory z gwintem i bez, klawiatury, przełączniki, itp.

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).