Start Cattron

CATTRON

Radiowe systemy zdalnego sterowania i transmisji danych

pvs top-Thumb

Cattron nieustannie stara się być światowym liderem w rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń zdalnego sterowania radiowego. Cel ten firma osiaga w wyniku ustanowienia przemysłowych standardów wyjątkowej jakosci swoich produktów oraz najwyższej jakości  sewisu dla pełnej satysfakcji klientów. 

Technologia Cattron-a sprawia, że działanie maszyn i urządzeń w przemyśle jest bardziej bezpieczne, bardziej wydajne i efektywne.

Cattron jest częścią międzynarodowej korporacji Laird Technologies wraz z innymi firmami specjalizującymi się w urządzeniach zdalnego sterowania radiowego, takimi jak Remtron, Beltpack, Vectran i Siamtec.

  

 • Cattron

  CATTRON - światowy lider radiowego sterowania i komunikacji w przemyśle

  pvs top-Thumb

  Cattron jest w czołówce rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń zdalnego sterowania radiowego. Cel ten firma osiaga w wyniku ustanowienia przemysłowych standardów wyjątkowej jakosci swoich produktów oraz najwyższej jakości  sewisu dla pełnej satysfakcji klientów. 

  Technologia dostarczana przez Cattron-a sprawia, że działanie maszyn i urządzeń w przemyśle jest bardziej bezpieczne, bardziej wydajne i bardziej efektywne dla klientów firmy.

    

 • Sterowanie dźwigami i wciągnikami
  excalibur 2-36e745bd

  Zapotrzebowanie na nowoczesne radiowe systemy zdalnego sterowania jest tak zróżnicowane jak obszary ich zastosowania. Cattron zapewnia niezbędne rozwiązania zarówno standardowe jak i indywidulane zgodne ze specyfikacją klienta, we wszystkich sektorach urządzeń dźwigowych, suwnic, wciągarek i podnosników.

  Posiada również rozwiązania dla zastosowań z innych obszarów np statków rzecznych czy maszyn budowlanych.

 • Systemy radiowej transmisji danych

  cattron hst100

  Systemy niezawodnego przekazywania danych z czujników do systemów sterowania oraz rozkazów do urządzeń wykonawczych. Niezastąpiona alternatywa dla komunikacji przewodowej szczególnie przy dużych odległościach i wielu węzłach komunikacji.

  Absolutna konieczność w systemach radiowego sterowania pojazdami szynowymi.

 • Sterowanie pojazdami szynowymi
  losendt System zdalnego sterowania TH-EC/LO jest pierwszym w świecie systemem zdalnego sterowania specjalnie zaprojektowanym pod kątem zgodności z europejskimi normami bezpieczeństwa dla lokomotyw (EN 50239). Koncepcja modułowa o wielu konfiguracjach otwiera nowe możliwości w przemyśle kolejowym. Jednocześnie polepszenie parametrów w zakresie zabezpieczeń zmniejsza potencjalne zagrożenie od wypadków.
 • Zastosowania i użytkownicy
  kran papier lokanw1 lokanw2  alu  flugwart
 • Części zamienne

  Laird Logo Strapline COLOR CMYK JPG 150x62

  Listy części zamiennych do urządzeń zdalnego sterowania Laird (i dawniejszych pod marką Cattron, Cattron-Themeg lub Theimeg)

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).