Start Cattron

CATTRON

Radiowe systemy zdalnego sterowania i transmisji danych

pvs top-Thumb

Cattron nieustannie stara się być światowym liderem w rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie urządzeń zdalnego sterowania radiowego. Cel ten firma osiaga w wyniku ustanowienia przemysłowych standardów wyjątkowej jakosci swoich produktów oraz najwyższej jakości  sewisu dla pełnej satysfakcji klientów. 

Technologia Cattron-a sprawia, że działanie maszyn i urządzeń w przemyśle jest bardziej bezpieczne, bardziej wydajne i efektywne.

Cattron jest częścią międzynarodowej korporacji Laird Technologies wraz z innymi firmami specjalizującymi się w urządzeniach zdalnego sterowania radiowego, takimi jak Remtron, Beltpack, Vectran i Siamtec.

  

 • Systemy STOP i zatrzymania awaryjnego
  safe-e-stop-wireless-emergency-stop- preview-image

  Rozwiązania w zakresie awaryjnego zatrzymania i zatrzymywania maszyn


  Obrażenia i uszkodzenia ciała w miejscu pracy przekładają się każdego roku na tysiące straconych godzin produkcji, uszkodzenia sprzętu i zwiększone koszty złomowania.

  Cattron™ oferuje wydajne, bezprzewodowe rozwiązania zatrzymania, które zwiększają bezpieczeństwo i produktywność, aby zminimalizować te skutki i zrobić więcej dla swoich pracowników i ich produktywności.

 • Sterowanie dźwigami i wciągnikami
  excalibur 2-36e745bd

  Zapotrzebowanie na nowoczesne radiowe systemy zdalnego sterowania jest tak zróżnicowane jak obszary ich zastosowania. Cattron zapewnia niezbędne rozwiązania zarówno standardowe jak i indywidulane zgodne ze specyfikacją klienta, we wszystkich sektorach urządzeń dźwigowych, suwnic, wciągarek i podnosników.

  Posiada również rozwiązania dla zastosowań z innych obszarów np statków rzecznych czy maszyn budowlanych.

 • Systemy radiowej transmisji danych

  cattron hst100

  Systemy niezawodnego przekazywania danych z czujników do systemów sterowania oraz rozkazów do urządzeń wykonawczych. Niezastąpiona alternatywa dla komunikacji przewodowej szczególnie przy dużych odległościach i wielu węzłach komunikacji.

  Absolutna konieczność w systemach radiowego sterowania pojazdami szynowymi.

 • Zastosowania i użytkownicy
  kran papier lokanw1 lokanw2  alu  flugwart
 • Części zamienne

  cattron

  Listy części zamiennych do urządzeń zdalnego sterowania Laird (i dawniejszych pod marką Cattron, Cattron-Themeg lub Theimeg)

Dla wszelkich ofert i zamówień mają zastosowanie nasze Ogólne Warunki Sprzedaży (PDF) oraz Klauzula Informacyjna RODO (PDF).